Orjinal Ürün

Bünyemizde bulunan yurt dışı oryantasyonlu montaj ekiplerimiz ile yurt içi & yurt dışından perakende ve proje bazında alınan taleplere optimal terminlerle, geniş profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Ayrıca oluşturulan eğitim akademisinde, tecrübeli Sena Stone montaj supervizorleri tarafından verilen ürün eğitimi ve sonrasında şantiye ortamında yapılan pratik uygulamalar ile desteklenen saha eğitimleri sayesinde eğitim almak isteyen aday ekiplere de hizmet verilmektedir.

Montaj işlemi, montaj ekipmanlarının kalitesinden ödün vermeden, “akıllı vida” ve “çivi çakma” yöntemiyle gerçekleştirilmektedir. Panel uygulamasındaki emin çözümün, ekipman kalitesi ile doğru orantılı olduğunun bilincinde olarak dünya markası olan ‘’HILTI” markası ile çözüm ortaklığımız devam etmektedir.

Sertifikalı sarf malzeme kullanımı montaj kalitesini etkileyen bir diğer önemli faktördür. Ürün uygulamasında ek yerlerini birleştirmek için kullanılan mastik dolgusunun elastik olması, iç mekan uygulamalarının yanısıra dış cephe kullanımlarındaki doğal koşullardan kaynaklanan ve zamanla ortaya çıkabilen çatlama ihtimallerini sıfıra indirgeyen bir özelliktir.